Kelderklasse Cup Goor

Kelderklasse Cup Toernooi 2018
Zaterdag 31 maart 't Doesgoor vanaf 13.00u

Spectaculair toernooi voor de laagvliegers van goor

Live DJ en optredens v

an Zwarte Jannes, Frans Finke

Grandioze loterij : Hoofdprijs weekend Mallorca voor 2 personen mogelijk gemaakt door Edeltraut Mijn Reiskennis en vele andere prijzen!

▼ Meer Informatie

Pluvierstraat 1-3, 7471 HM
Goor
31 Maart , Zaterdag 13:00

Meer Evenementen In De Omgeving

 30 Juni , Zaterdag
 Boulevard Outdoor, Wierden
 20 Juni , Woensdag
 School & Volksfeest Goor, Goor
 22 Juni , Vrijdag
 Volkspark, Enschede
 07 Juli , Zaterdag
 Tot de Nek in de Drek - Obstacle Mud Run, Vriezenveen
 23 Juni , Zaterdag
 Poppodium Metropool, Hengelo
 28 Juni , Donderdag
 Openluchttheater Eibergen, Eibergen
 29 Juni , Vrijdag
 Openluchttheater Hertme, Hertme
 07 Juli , Zaterdag
 Openluchttheater Hertme, Hertme
 23 Juni , Zaterdag
 Aquapark De Zandstuve, Vroomshoop
 23 Juni , Zaterdag
 Univé Regge Survival, Nijverdal
 01 Juli , Zondag
 BWO Actueel, Hengelo
 14 Juli , Zaterdag
 Schützenfest Lünten, Vreden
 30 Juni , Zaterdag
 Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede, Enschede
 23 Juni , Zaterdag
 Sportpark Rigtersbleek (Enschede), Enschede
 05 Juli , Donderdag
 Geesteren, Netherlands, Geesteren
 29 Juni , Vrijdag
 Enter, Netherlands, Enter
 07 Juli , Zaterdag
 Historisch Festijn Vorden, Vorden
 30 Juni , Zaterdag
 De Benneker (Gelselaar gld), Gelselaar
 04 Juli , Woensdag
 Nijmegen Goffert Park, Hengelo
 07 Juli , Zaterdag
 Kasteel Vorden, Vorden
 24 Juni , Zondag
 Kasteel Vorden, Vorden
 27 Juni , Woensdag
 Cafe De Cactus Muziekcafe, Kleinste Podium van Twente, Hengelo
 14 Juli , Zaterdag
 KEV Vriezenveen, Vriezenveen
 23 Juni , Zaterdag
 Het Spieker Eibergen, Eibergen
 23 Juni , Zaterdag
 Erve Kampboer, Geesteren
 08 Juli , Zondag
 Openluchttheater Eibergen, Eibergen
 07 Juli , Zaterdag
 UDI Enschede, Enschede
 21 Juni , Donderdag
 Popfeesten Usselo, Usselo
 20 Juni , Woensdag
 Golfbaan 't Zelle, Hengelo
 24 Juni , Zondag
 De Bosruiters, Den Ham
 23 Juni , Zaterdag
 Joliens Theaterhuis, Oldenzaal
 08 Juli , Zondag
 Landgoed de Uitkijk, Hellendoorn
 24 Juni , Zondag
 Koninklijke UD Deventer, Deventer
 29 Juni , Vrijdag
 De Koerbelt (Rijssen), Rijssen
 16 Juli , Maandag
 Innocent, Hengelo
 30 Juni , Zaterdag
 SGW Bathmen, Bathmen